Acil ! Baskılı Karton Bardak 2 GÜNDE TESLİM GarantiliHemen İnceleSatın Al * Çok Hızlı Ürün

Ödeme Seçenekleri

Baskilikartonbardak.com ve/veya 05550665757 nolu telefon ile yapacağınız siparişlerinizi aşağıda ki seçenekler ile ödeyebilirsiniz;

Kredi Kartı ile Online Ödeme:

Baskilikartonbardak.com’dan verdiğiniz siparişlerinizin ödemesini Visa, MasterCard, Troy ve American Express kredi kartları ve/veya banka kartları ile online olarak kolayca ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Siparişinizi oluşturup ödeme seçenekleri bölümünde ‘Kredi Kartı/Banka Kartı Online Ödeme’ opsiyonunu seçerek açılan ekrana kart bilgilerinizi girip ödeme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

İsteğe bağlı olarak ödemelerinizi 3D Secure ile yapabilirsiniz.

Kredi/Banka kartı ödeme seçeneklerinde girmiş olduğunuz bilgileri firmamız kesinlikle görememektedir.

Masterpass ile Ödeme:

Masterpass, kart bilgilerinizi Mastercard alt yapısı içinde güvenli bir şekilde saklayarak, hızlı ve kolay ödeme yapmanızı sağlayan dijital ödeme yöntemidir. Kullanıcı adı ve şifre ile kaydolduğunuz bir mobil uygulama değildir. Kullanmak için herhangi bir ücret ödemeniz gerekmemektedir.

● Masterpass ile ödeme yapabilmek için, kredi kartı ya da ön ödemeli kartınızı bir defaya mahsus ödeme adımında Masterpass’e kaydetmeniz gerekmektedir.

● Masterpass’e kaydettiğiniz kart, sizin hızlı ve kolay ödeme yapmanızı sağlar, her seferinde 16 haneli kart bilgilerinizi girmenize gerek kalmaz. Sonraki alışverişlerinizde kart bilginizi girmenize gerek olmadan bankanızdan gelecek doğrulama kodu ile güvenle ödeme yapabilirsiniz. Ayrıca hiçbir zaman siz satın almayı onaylamadan ödeme işlemiz direkt tamamlanmaz.

BKM Express ile Ödeme:

BKM Express, internet üzerinden yapılan alışverişlerde kart bilginizi işyeri ile paylaşmadan işlem yapabilmenizi sağlayan bir ödeme sistemidir. Kartınızı yanınızda taşımanıza gerek kalmadan kolay ve hızlı işlem yaparsınız. Kendi belirleyeceğiniz şifreniz ile alışverişlerinizi güvenle tamamlarsınız. Üstelik taksit yapabilir, işlemlerinizden ödül/puan kazanmaya devam edersiniz.

Üye olmak ve daha detaylı bilgi almak için bkmexpress.com.tr

Havale ve EFT İle Ödeme

Dilerseniz ödemelerinizi Havale/EFT yolu ile yapabilirsiniz. Sipariş onayından bir önceki adımda bulunan ‘Ödeme Seçenekleri’ sayfasında Havale/EFT seçeneğini işaretleyin ve “Devam” tuşuna basarak siparişinizi onaylayın.

EFT işlemlerinde alıcı olarak “Ak Mühendislik” görüntülenecektir. Sipariş onayından sonra oluşacak sipariş numaranızı Havale/EFT’nin açıklama bölümüne eklemeyi unutmayın!

Siparişinizin sevkiyatı, Havale / EFT işleminizin bize ulaşmasını takiben 2 iş günü içerisinde yapılacaktır. HAVALE / EFT işleminizin ulaşmaması halinde, siparişiniz 3 iş günü içerisinde iptal edilecektir.

Banka Hesap No Şube No Şube İsmi IBAN No
95655092 264 Atasanayi Şubesi TR 11 0006 7010 0000 0095 6550 92