Acil ! Baskılı Karton Bardak 2 GÜNDE TESLİM GarantiliHemen İnceleSatın Al * Çok Hızlı Ürün

Hakkımızda

KISACA TARİHÇEMİZ

Albe Cup karton bardak firmamız Ak Mühendislik firmamıza ait tescilli markamızdır. Ana firmamız olan Ak Mühendislik ise kısaca;

Ak Mühendislik ‘ in temelleri 1988 yılında atılmış olup , 1994 yılında yeni faaliyet alanları ekleyerek Ankara’da kurulmuştur. Firma sahibimizin düzenli , ahlaklı ve dürüst çalışma ilkelerini firmamıza yansıtarak birçok başarıya imza atmıştır .

Ak Mühendislik kurulduğu günden bugüne birçok elektrik ve inşaat taahhüt işlerini başarıyla bitirmiş olup , birçok işbitirme almıştır , ayrıca aldığı bütün işlerde müşteri memnuniyeti ön planda tutulmuş olup her zaman dürüst bir çalışma gerçekleştirilmiştir.

Firmamız sektörde lider olma niteliğine sahip olup , amacı doğrultusunda hizmetlerine devam etmektedir .İş alma konusunda mantıklı davranmaktadır ve vaat ettiği her şeyi fazlasıyla yerine getirmektedir. ”Farkımız Adımız” sloganıyla yoluna devam etmektedir.

Şirketimiz Türkiye’nin bütün illerinde hizmet yapmıştır. Son yıllarda teknolojik gelişmeleri de yakından takip ederek kurumsal bir yapı haline gelmiştir.

2017 yılında, Ankara Pursaklar ilçesinin ilk ve tek Güneş Enerjisi Santralini Akges markamız ile kurmuş olup, doğaya ve milli ekonomiye katkı sağlamıştır.

2021 yılında, firmamız faaliyet alanlarına bir yenisini daha ekleyerek Albe Cup karton bardak üretim firmasını kurmuştur.

NEDEN BİZ?

Köklü Geçmiş

Firmamız yaklaşık 38 yıldır ticari faaliyetlerine kesintisiz devam eden köklü bir şirkettir.

Önce Müşteri Memnuniyeti

Firmamız için önce müşteri memnuniyeti ilkesi benimsenmiştir.

7/24 Hizmet

Firmamız her zaman ulaşılabilir bir firma olup, resmi tatil veya diğer tüm günlerde müşterileri için ulaşılabilirdir.