Acil ! Baskılı Karton Bardak 2 GÜNDE TESLİM GarantiliHemen İnceleSatın Al * Çok Hızlı Ürün

Garanti Şartları:

1) Özel baskılı ürünlerde, ürünlerin en az %40’ı hasarlı ve/veya kusurlu olması durumunda, ürünler garanti kapsamında değiştirilir ve/veya para iadesi yapılır. Ancak, müşterinin kusurlu ürünleri, öncelikle tarafımızca test edilir ve gerçekten kusurlu ürünün tespiti noktasında garanti koşulları yerine getirilir.

İade ve Değişim Şartları:

 1. Değiştirmek için talep ettiğiniz ürünün satın alındığı gibi kusursuz, eksiksiz ve kullanılmamış olması gerekmektedir.
 2. Motor yağları ve benzeri sıvı ürünlerin iadesi durumunda ürünlerin kapakları açılmamış olması gerekmektedir.
 3. Değiştirmek istediğiniz ürünün kutusu ve ambalajı gönderildiği gibi hatasız olması gerekmektedir.
 4. Satış faturasının aslı olmadan değişim işlemi yapılamaz.
 5. Faturanızın firma adına kesilmesi durumunda, ürün değişimi için iade faturası gerekmektedir.
 6. Ödediğiniz bedelin, ileri ki alış verişlerinizde kullanılabileceğiniz şekilde düzenlemesi yapılacaktır.
 7. Yukarıda sözü edilen memnuniyet çerçevesindeki değişim işlemleri aşağıdaki durumlarda yapılamamaktadır
 8. Ürünün kutusunda herhangi bir yırtık, ezik, darbe olması durumunda veya ürünün orijinal ambalajı olmadığı takdirde, ürünün değişimi yapılamamaktadır.
 9. Elektrik malzemelerin deneme-yanılma yöntemiyle kullanılmasını önlemek amacıyla, iadesi yapılamamaktadır.
 10. Kaporta malzemelerinde muadil ve eşdeğer gönderimlerini önlemek amacıyla değişim yapılamamaktadır.
 11. Tarafımıza bilgi verilmeden değişim işlemi yapılamamaktadır.
 12. 4822 sayılı kanunla, değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması hakkındaki kanunda mağazadan yapılan alışverişlerde koşulsuz iade yoktur. Mesafeli satış çeşidi olan telefon ve internet kanalı ile yapılan satışlarda ise 7 gün içinde cayma hakkı tüketiciye kanunla verilmektedir (özel baskılı ürünler hariç).
 13. Mesafeli satışta cayma hakkının kullanılabilmesi Tüketicinin Korunması hakkındaki kanunda belirtilen koşulların oluşması gerekir.
 14. Baskilikartonbardak.com gerekli gördüğü durumlarda ayıplı olmadığı halde değiştirilmek istenen ve mağazadan satın alınan ürünlerde değişim yapmama hakkını saklı tutar.

İptal İşlemleri:

 1. Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. İptal ettirme işleminin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için lütfen iletişim kısmındaki telefon numaramızı kullanarak irtibata geçiniz.
 2. Mail sistemi ile irtibatlarda gecikmeler yaşanabilir. Ürünün kargoya verilmiş olma ihtimali ortaya çıkmaktadır.
 3. İptal işlemlerinde ürün kargoya verilmemişse ücretin tamamı işlemi gerçekleştirdiğiniz yöntemle iade edilir. Ürün kargoya verilmişse kargo ücreti veya ücretleri kesilerek iadesi yapılır.
 4. Özel baskılı ürünlerde ise ürün baskıya girmeden önce iptal hakkınız bulunmaktadır. Eğer siparişiniz baskıya girdiyse, iptal hakkınız bulunmamaktadır.